Lojalumo programa

Ilgalaikė partnerystė

Patogi partnerių savitarna

SDC | KLINIKA

Sveikų dantų centras

Mūsų klinika ne tik pasižymi naujausiomis gydymo technologijomis, bet ir skiria ypatingą dėmesį kiekvienam pacientui. Mūsų profesionali ir įžvalgi komanda stengiasi pasiekti geriausius gydymo rezultatus. Esame energingi, talentingi ir nuolat tobulėjantys specialistai, kurie atsidavę savo sričiai ir nuolat siekia padėti pacientams pasiekti geriausius gydymo rezultatus.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa

SDC klinika glaudžiai bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis. Taigi, mūsų klinikoje suteiktos protezavimo paslaugos yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, todėl pacientai gali gauti aukščiausios kokybės paslaugas be papildomos finansinės naštos.

Pagal galiojančius reglamentus, teisę į dantų protezavimo paslaugų kompensaciją iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto turi šie privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti asmenys:

  • asmenys, pasiekę senatvės pensijos amžių;
  • vaikai iki 18 metų amžiaus;
  • asmenys, pagal Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymą, pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais;
  • asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti asmenys turi teisę į kompensuojamas sveikatos priežiūros paslaugas be jokio papildomo mokesčio. Visą šių paslaugų kainą padengia ligonių kasosPrivalomojo sveikatos draudimo fondo. SDC klinika, dirbdama kartu su ligonių kasomis, garantuoja šį komfortą ir finansinę apsaugą savo pacientams.

BTA Baltic Insurance Company

SDC klinika didžiuojamės savo partneryste su į žmogų orientuota bendrove, kurią veda į priekį technologijos ir inovacijos. BTA Baltic Insurance Company yra Baltijos šalių draudimo rinkos lyderė, siūlanti platų ne gyvybės draudimo paslaugų pasirinkimą. 2016 m. pirmaujanti Europoje draudimo grupė Vienna Insurance Group AG, tapo didžiausia bendrovės akcininke.

ADB „Gjensidige“

Baltijos šalyse „Gjensidige“ siūlo visas ne gyvybės draudimo rūšis: turto, kelionės, asmens, pirkinio, privalomąjį vairuotojų ir kasko draudimus.

SDC klinikoje galite atsiskaityti su „Gjensidige“ sveikatos draudimo kortele.

Klix by Citadele

Gaukite paslaugą dabar, mokėkite vėliau, tai – „Klix“ – naujas būdas patogiai atsiskaityti atidedant mokėjimą arba mokant dalimis. Galite pasirinkti, kaip atsiskaityti – paskirstyti sumą per 36 mėnesius arba sumokėti ją per vieną, tris arba šešis mėnesius.

SB lizingas

Ypač patogiai ir greitai įsigyti norimas paslaugas iki 20 000 Eur galite išsimokėtinai! Paslaugą teikiame kartu su
partneriu UAB „SB lizingas“.

PIRKIMO IŠSIMOKĖTINAI SĄLYGOS:

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur specialiomis sąlygomis, kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės
įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 8,0%, administravimo mokestis – 0,1%, sutarties
mokestis – 2,5 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 15,79 %, bendra mokama suma – 324,58 Eur.,
eilinės įmokos suma – 27,05 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties
laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

Wow financing

Wow financing padės gauti paskolą ypač geromis sąlygomis. Jie suras Jums palankiausių kreditorių sąlygas ir pateiks pasiūlymą labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Wow financing komanda puikiai supranta, kad šių laikų žmonių gyvenimo tempas yra itin greitas todėl jų tikslas – paversti Jūsų paskolų paieškas efektyvesnėmis, kaip įmanoma greičiau pateikti pasiūlymą.

Veržli, darni įmonė, siekianti lyderės pozicijos paskolų tarpininkavimo srityje.

Global bee investments

Pasinaudokite sveikatos draudimu atsiskaitydami už paslaugas. Be to, galėsite gauti ir kitus pasiūlymus, skirtus gyvybės ir investiciniam draudimui. Gyvenimas yra labai nenuspėjamas, todėl niekada negalime žinoti, ką tiksliai galime tikėtis. Negalime kontroliuoti būsimų įvykių, tačiau galime iš anksto pasirūpinti, kad esantys mums nutikusiai situacijai būtų geriau įveikti. Vienas iš būdų tai padaryti yra bendradarbiauti su Global bee investments.

Stebby

Gerovė ir sveikata – mums ypač artimos temos. Todėl džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų paslaugas nuo šiol galite įsigyti ir „Stebby“ – didžiausioje įmonių sveikatinimo platformoje Baltijos šalyse.

Enlighten

Enlighten – plačiai pripažinta ir itin efektyvi balinimo sistema iš Jungtinės Karalystės.
Enlighten pacientai ir odontologijos profesionalai vertina dėl nepriekaištingų ir ilgalaikių rezultatų, nedidelio dantų jautrumo bei sveiko poveikio dantims.
Vienintelė kuri garantuoja „Vita“ B1 atspalvį beveik kiekvienam mūsų pacientui. Sėkmės rodiklis yra 98%.

Global one denta

Iš aukštos kokybės, kruopščiai atrinktų žaliavų pagaminti precizišką tikslumą garantuojantys darbo įrankiai ir aukščiausius kokybinius standartus atitikinančios medžiagos – rezultatyvios ir efektyvios šiandieninės odontologijos pagrindas.
Global one denta galima įsigyti odontologijai skirtų darbo įrankių ir žaliavų, kurios užtikrins sklandų ir efektyvų darbo procesą.

Norite tapti mūsų partneriu?

Mūsų partneriai