Kas yra estetinis dantų plombavimas?

Estetinis plombavimas yra inovatyvus danties atkūrimo metodas, kurio esmė – naudojant aukščiausios kokybės šiuolaikiškas kompozitines medžiagas, atkurti trūkstamus ar pažeistus danties audinius ne tik efektyviai, bet ir estetiškai. Procedūra yra atliekama itin kruopščiai, siekiant, kad atkurtas dantis atrodytų natūraliai, proporcingai ir puikiai funkcionuotų. Estetinis plombavimas suteikia galimybę išsaugoti maksimalų danties audinio kiekį ir užtikrinti geriausią estetinį rezultatą.

Estetinio dantų plombavimo kainos

Priekinių dantų pilnas vainiko padengimas plomba (estetinis plombavimas)

180
*
*arba 60,00 € su 3 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Mūsų specialistai dirbantys su estetiniu dantų plombavimu

Estetinis dantų plombavimas yra rekomenduojamas įvairioms dantų problemoms spręsti, įskaitant:

  • Ėduonies pažeistus dantis.
  • Senas ar nekokybiškas plombas.
  • Tarpus tarp dantų.
  • Nudilusius, nuskilusius dantis.
  • Nepatenkinamą danties ar dantų formą ar spalvą.
  • Patirtas dantų traumas.

Dažniausiai estetinis plombavimas atliekamas siekiant atstatyti nudilusius dantis, kas yra būdinga įvairaus amžiaus žmonėms, ypač tiems, kurie intensyviai dirba ar patiria nemažai streso. Toks dantų nudilimas gali ne tik vizualiai pakeisti žmogaus išvaizdą, bet ir sukelti jautrumą įvairiems maisto produktams, temperatūros pokyčiams, o ilgainiui neigiamai veikti ir žandikaulio sąnarį.

Procedūra atliekama naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kruopščiai parenkant plombas, atitinkančias paciento natūralių dantų atspalvį ir skaidrumą. Estetinis plombavimas gali būti taikomas tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims, suteikiant pacientui ne tik sveikesnę, bet ir estetiškai patrauklesnę šypseną.

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas priklauso nuo konkretaus atvejo sudėtingumo – procedūra gali užtrukti nuo kelių dešimčių minučių iki kelių valandų. Tačiau, svarbiausia, kad atlikus šią procedūrą, rezultatas yra ilgalaikis bei suteikiantis žmogui galimybę mėgautis gražia ir sveika šypsena.

Prisijunkite prie savitarnos ir registruokitės konsultacijai

Registracija telefonu

Registracija internetu

Darbo laikas

I-VII 00:00-24:00