Burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tik viena iš daugelio procedūrų, kurią galite rinktis. Tačiau priežasčių, kodėl verta tai daryti – tikrai ne viena. Jūsų dėmesiui – kviečiame susipažinti su jomis.

Padeda maksimaliai pašalinti dantų apnašas

Viena priežasčių, kodėl profesionali burnos higiena yra puikus pasirinkimas ta, kad būtent šios procedūros metu  bus maksimaliai pašalintos dantų apnašos. O tai yra labai svarbi sąlyga siekiant palaikyti normalią dantų ir burnos ertmės būklę.

Užtikrinama geresnė dantų priežiūra,  nei namų sąlygomis

Visi stengiamės savo dantimis rūpintis namuose – kelis kartus per dieną valome juos dantų pasta bei šepetėliu. Visgi, labai svarbu atkreipi dėmesį, kad tai neužtikrina pakankamos dantų priežiūros – valydami dantis įprastu šepetėliu, mes negalime pašalinti visų susikaupusių nešvarumų, o tai didina ėduonies riziką. O profesionalios burnos higienos metu yra užtikrinama maksimali dantų švara.

Mažina dantų akmenų susidarymo tikimybė

Svarbu akcentuoti, kad dantų akmenys gali pridaryti daug žalos.  Pastarieji susidaro tuomet, kai ne visiškai pašalinamos dantų apnašos. Būtent profesionali burnos higiena yra ta procedūra, kurios metu užtikrinama visiška burnos ertmės švara, todėl gerokai sumažėja tikimybė, jog galėtų susidaryti dantų akmenys.

Padeda palaikyti  normalią dantenų būklę

Ši procedūra taip pat yra puikus pasirinkimas ir dėl dar vienos priežasties –  ji padeda palaikyti normalią dantenų būklę.

Gaivus burnos kvapas

Ši procedūra yra vienas iš būdų palaikyti gaivų burnos kvapą. Juk švaros ir gaivos pojūčio siekiame visi.

Akivaizdu, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis profesionalios burnos higienos procedūrą. Tad registruokitės vizitui jau dabar.