Kas yra dantų implantai?

Danties implantas – iš titano lydinio ar cirkonio oksido pagamintas varžtelis, kurį įsriegus yra pakeičiama danties šaknis. Šiuolaikiniai implantai gaminami iš ypač tvirtos medžiagos, kuri puikiai biologiškai prisitaiko prie burnos ertmės. Įsriegus implantą, ant jo tvirtinamas danties vainikas, taip atkuriamas natūralus žmogaus dantis.

Dantų implantacijos kainos

Implantuojančio
gydytojo konsultacija

60
*
*pasirašius gydymo planą konsultacija 100 %

Implantas MegaGen AnyRidge

600
*
*arba 19,93 € su 36 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Implantas MegaGen
Blue Diamond

720
*
*arba 23,91 € su 36 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Dantys ant keturių implantų
(4 implantai ir laikini dantys)

4490
*
*arba 149,13 € su 36 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Dantys ant šešių implantų
(6 implantai ir laikini dantys)

5790
*
*arba 192,31 € su 36 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Mūsų specialistai dirbantys su dantų implantavimu

Dantų implantacija – vienas patikimiausių būtų atstatyti trūkstamus dantis. Šis dantų atstatymo būdas yra neskausmingas bei suteikiantis maksimalų estetinį rezultatą. Po implantacijos procedūros apie 97 proc. implantų prigyja, o implantų gamintojai implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

Netekus vieno ar daugiau dantų, žmonės dažnai į tai nekreipia didelio dėmesio, žinoma, jeigu tai nėra priekiniai dantys, tačiau rimtos pasekmės gali pasijausti ateityje. Praradus dantį, mūsų organizme palaipsniui vyksta negrįžtami procesai – kaulas pradeda nykti, o šalia esantys dantys bando kompensuoti prarastą dantį, todėl jie ima krypti.

Implantacijos procedūra yra visiškai neskausminga ir greita, trunka iki 60 minučių (jei sriegiamas 1 implantas), suteikia maksimalų estetinį vaizdą, kuris nesiskiria nuo natūralios šypsenos.

Paciento konsultacija

Siekiant kuo geriau įvertinti paciento būklę bei jo lūkesčius, prieš implantacijos procedūrą, pacientui yra skiriama implantuojančio gydytojo konsultacija, kurios metu pacientui yra atliekama pilna diagnostika (panoraminė rentgenograma, esant reikalui kompiuterinė tomograma). Atlikus diagnostiką, gydytojas įvertina paciento būklę, išklauso paciento lūkesčius ir sudaro gydymo planą, kuri aptaria su pacientu.

Dantų implantacijos procedūra

Dantų implantacijos procedūra skirstoma į du etapus. Pirmas – chirurginis etapas, kurio metu yra įsriegiami implantai. Antrasprotezavimo etapas, kurio metu prie prigijusių dantų implantų yra prisukami nuolatiniai dantys.

Chirurginis etapas

Implantacijos procedūra atliekama vietinėje nejautroje. Implanto įsriegimo vietoje yra padaromi keli minimalūs pjūviai, atkeliamos dantenos, žandikaulio kaule suformuojama implanto įsriegimo vieta ir tuomet yra įsriegiamas implantas. Įsriegus implantą dantenos yra užsiuvamos ir prisukama gijimo galvutė arba laikinas danties vainikas. Siūlai išimamai po 1-2 savaičių, priklausomai nuo gydytojo rekomendacijų

Protezavimo etapas

Implantui pilnai prigijus (dažniausiai po 3-4 mėnesių) pacientui yra pagaminamas ir prisukamas nuolatinis danties vainikas, kuris estetiškai visiškai nesiskiria nuo paciento tikrų dantų.

Prisijunkite prie savitarnos ir registruokitės konsultacijai

Ką daryti jei trūksta visų ar daugumos dantų

Pacientams, kurie yra praradę visus ar didžiąją dalį dantų, dantys atkuriami naudojant “Dantys ant keturių implantų” metodiką. Šiuo gydymo metodu viso žandikaulio dantys yra atkuriami vos ant 4 implantų. Šio gydymo metodo pagalba atkuriamas ne tik estetinis burnos vaizdas, bet ir pilnai atstatoma natūrali žmogaus kramtymo funkcija, sustabdomas žandikaulio kaulo nykimas.

Įprastinė „Dantys ant keturių implantų“ procedūros trukmė – apie 3 val. Procedūros metu yra nuimami atspaudai ir per 24 val. yra pagaminami laikini dantys, su kuriais galima pilnai kramtyti ir valgyti jau tą pačią dieną.

Paciento konsultacija

Siekiant kuo geriau įvertinti paciento būklę bei jo lūkesčius, prieš implantacijos procedūrą, pacientui yra skiriama implantuojančio gydytojo konsultacija, kurios metu pacientui yra atliekama pilna diagnostika (panoraminė rentgenograma, esant reikalui kompiuterinė tomograma). Atlikus diagnostiką, gydytojas įvertina paciento būklę, išklauso paciento lūkesčius ir sudaro gydymo planą, kurį aptaria su pacientu.

Dantys ant keturių implantų procedūra

„Dantys ant keturių implantų“ dantų implantacijos procedūra skirstoma į du etapus. Pirmas – chirurginis etapas, kurio metu yra įsriegiami implantai. Antrasprotezavimo etapas, kurio metu prie prigijusių dantų implantų yra prisukami nuolatiniai dantys.

Chirurginis etapas

Procedūros metu pašalinami likę dantys (jeigu jų yra) bei implantuojami 4 implantai tam, kad būtų sukurta atrama viso žandikaulio protezui. Priekinių dantų srityje fiksuojami 2 dantų implantai ir kiti likę 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje. Implantacijos metu gydytojas nuima atspaudus ir juos perduoda dantų technikams – laikinųjų dantų gamybai. Per 1-3 dienas po implantacijos uždedamas laikinasis dantų protezas, kuris atrodo kaip tikri dantys, juo galima kramtyti maistą.

Protezavimo etapas

Implantams prigijus, bei jiems (po 4-6 mėnesių), pacientas atvyksta nuolatinių dantų protezavimui. Uždėjus nuolatinius protezus, išpildomas pilnas dantų estetinis vaizdas, pilnai atstatoma kramtymo funkcija.

Kodėl verta rinktis „dantys ant keturių implantų“?

Prisijunkite prie savitarnos ir registruokitės konsultacijai

Rekomendacijos po implantacijos procedūros

  • Pirmomis dienomis po implantacijos reikėtų vengti karšto, kieto bei aštraus maisto.
  • Rūkantiems pacientams rekomenduojama nerūkyti 1-2 savaites, nes rūkimas lėtina žaizdų gijimo procesą ir didina infekcijos riziką.
  • 3-4 dienas po procedūros venkite intensyvaus fizinio krūvio, baseinų ir pirčių, nevartokite kraują skystinančių vaistų (nebent gydytojas nurodė kitaip).
  • Pirmosiomis dienomis po atliktos implantacijos svarbu kuo mažiau liesti implantuotą vietą (liežuviu, dantų šepetėliu ir pan.).

Registracija telefonu

Registracija internetu

Darbo laikas

I-VII 00:00-24:00