Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimas tai procedūra, kurios metu, naudojant įvairias balinimo priemones (dantų kapas, balinimo lazerį, balinimo lempas ir kt.), yra pakeičiama paciento dantų spalvą į šviesesnį atspalvį.

Dantų balinimo kainos

Balinimas ZOOM lempa (2 žandikauliai)

289
*
*arba 96,80 € su 3 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Balinimo kapos (2 kapos)

200
*
*arba 66,99 € su 3 mėn. sutartimi. Skaičiavimai yra preliminarūs ir kiekvieno paciento situacija vertinama individualiai.

Mūsų specialistai dirbantys su dantų balinimu

Kam reikalingas dantų balinimas?

Dantų balinimą renkasi pacientai, kurie nori turėti šviesesnę dantų spalvą, nei jų natūrali dantų spalva, arba pageidaujantys atstatyti, dėl įvairių priežasčių pakitusią (patamsėjusią), savo natūralią dantų spalvą.

Kodėl pakinta natūrali dantų spalva?

  • Dažnas dažančių maisto produktų vartojimas: kava, arbata, vynas, vaisvandeniai;
  • Rūkymas;
  • Įvairios dantų traumos, uždegimai, ankstesnio gydymo pasekmės;
  • Kai kurios grupės antibiotikų vartojimas;
  • Vyresnis amžius;
  • Kitos įvairios priežastys.

Kokios yra dantų balinimo rūšys?

Ar galima balinti protezuotus dantis ir plombas?

Apribojimų balinti protezuotus dantis ir plombas nėra, tačiau reikia žinoti, kad dantų plombos ir dantų protezai nebąla, todėl jei planuojate protezuoti dantis ar daryti estetinį plombavimą, rekomenduojame dantų balinimo procedūrą atlikti prieš dantų protezavimą ar estetinį plombavimą.

Prieš dantų balinimo procedūrą privaloma atlikti profesionalią burnos higieną. Po procedūros pacientui, pageidaujančiam atlikti dantų balinimo procedūrą, yra suteikiama konsultacija apie dantų balinimą ir jo eigą.

Balinimo rezultatai

Po dantų balinimo procedūros rezultatas yra akivaizdus. Dantų spalva pašviesėja 1 – 3, kai kuriais atvejais – net 3 – 8 atspalviais pagal VITA skalę., tačiau dantų balinimo rezultatai yra individualūs ir priklauso nuo labai daug individualių faktorių.

Balinimo rezultatai priklauso nuo individualaus paciento imlumo dantų balinimui, emalio storio, dantų pigmentacijos, paciento sveikatos būklės, taip pat – gyvensenos (mityba, burnos higiena, žalingi įpročiai ir pan.).

Kiek laiko išlieka dantų balinimo rezultatas

Dantų baltumas gali išlikti 1,5 – 2 metus, priklausomai nuo paciento gyvenimo būdo, burnos priežiūros, mitybos įpročių.

Laikui bėgant, gali vykti dantų spalvos pokyčiai, t.y. dantys gali tamsėti, bet į prieš tai buvusią “pradinę” spalvą nebegrįžta.

Norint kuo ilgiau išlaikyti dantų balinimo rezultatą, rekomenduojama reguliariai lankytis burnos higienos procedūrai, ne rečiau kaip du kartus per metus.

Prisijunkite prie savitarnos ir registruokitės konsultacijai

Registracija telefonu

Registracija internetu

Darbo laikas

I-VII 00:00-24:00