Enlighten“ dantų balinimo sistema yra vienas iš pažangiausių ir efektyviausių metodų dantų balinimui, suteikiantis garantuotą B1 atspalvį pagal „Vita Shade Guide“ skalę. Tai vienintelė balinimo sistema, kuri garantuoja tokį atspalvį visiems pacientams, o sėkmės rodiklis siekia net 98 %.

Dantų Balinimo „Enlighten“ kainos ir nuo ko jos priklauso:

Dantų balinimo „Enlighten“ kaina gali skirtis priklausomai nuo regiono, odontologijos klinikos ir papildomų procedūrų poreikio (pavyzdžiui, burnos higienos). Vidutinė kaina svyruoja apie 400-450 EUR, kuri apima atspaudų nuėmimą, individualių kapų gamybą, balinimo gelį ir kapų dėklą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kaina gali keistis priklausomai nuo individualių paciento poreikių ir papildomų odontologinių procedūrų.

Mokėjimas už gydymą dalimis

Ar atidedate odontologinį gydymą dėl finansinių priežasčių? Mūsų klinika supranta Jūsų poreikius ir siūlo išskirtinę galimybę mėgautis sveika ir gražia šypsena nedelsiant. Atsiskaitykite už paslaugas išsimokėtinai, pasirinkdami Jums patogiausią mokėjimo grafiką.

Kaip tai veikia?

Mūsų partneriaiKlix by Citadele ir SB lizingas, padės Jums įgyvendinti svajonę turėti tobulą šypseną:

 • Greitas sutarties sudarymas – viskas užtrunka vos kelias minutes.
 • Įmokų lankstumas – pasirinkite optimalų lizingo terminą ar įmokų dydį.
 • Atsiskaitymas anksčiau laiko – turite galimybę grąžinti visą ar dalį paskolos anksčiau, nei planuota.

Mūsų specialistai dirbantys su dantų balinimo sistema „Enlighten“

Kodėl verta rinktis „Enlighten“ balinimo sistemą?

 • Efektyvumas: Garantuoja vieną iš balčiausių galimų dantų atspalvių – B1.
 • Saugumas: Šis balinimo metodas turi minimalią dantų jautrumo riziką, kas dažnai pasitaiko naudojant kitus balinimo metodus.
 • Patogumas: Pacientas gali atlikti balinimą patogiai namuose, nakties metu, nedarant įtakos kasdienei rutinai.
 • Ilgalaikiai rezultatai: Balinimo efektas gali išsilaikyti iki penkerių metų, priklausomai nuo individualios paciento burnos higienos ir gyvensenos įpročių.
 • Universalumas: Sistema tinka ir endodontiškai gydytiems dantims balinti, o speciali kapų konstrukcija užtikrina maksimalų efektyvumą.

Kaip vyksta dantų balinimo procesas su „Enlighten“ sistema?

 • Konsultacija ir atspaudų nuėmimas: Visų pirma, odontologas atlieka išsamų paciento dantų būklės įvertinimą ir nuima dantų atspaudus individualių balinimo kapų gamybai.
 • Kapų gamyba: Pagal atspaudus laboratorijoje pagaminamos skaidrios kapos.
 • Balinimo kapų ir gelio įteikimas: Pacientui perduodamos kapos ir balinimo gelis kartu su išsamia naudojimosi instrukcija.
 • Savarankiškas balinimas namuose: Pacientas naudoja kapas ir gelį pagal nurodymus, dažniausiai naktį, iki 2–4 savaičių.
 • Rezultato įvertinimas: Po balinimo kurso pacientas grįžta į kliniką dantų būklės ir balinimo rezultato įvertinimui.

Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų balinimą kapomis

Ar „Enlighten“ balinimas tinka visiems?

“Enlighten“ balinimas tinka daugumai žmonių, išskyrus nėščias moteris, žmones su tam tikromis dantų ir dantenų ligomis, bei gali netikti tiems, kurių dantys yra labai jautrūs.

Ar dantų balinimas „Enlighten“ sistema sukelia dantų jautrumą?

Enlighten“ sistema yra sukurta taip, kad minimalizuotų dantų jautrumą. Tačiau, jei turite natūraliai jautrius dantis, apie tai būtina pranešti gydytojui prieš pradedant balinimo procesą.

Kiek laiko reikia nešioti kapas?

Kapos dėvimos naktį, 2–4 savaites, priklausomai nuo individualaus gydymo plano.

Kaip ilgai išsilaiko balinimo rezultatai?

Rezultatai gali išsilaikyti iki penkerių metų, tačiau tai labai priklauso nuo individualios dantų priežiūros ir gyvenimo būdo.

Ar galiu valgyti ir gerti nešiodamas(-a) kapas?

Balinimo kapų nešiojimo metu rekomenduojama vengti valgymo, gėrimo ir rūkymo, kad užtikrintumėte maksimalų balinimo efektą.

Ar balinimas veikia plombas, vainikėlius ir kitas dantų restauracijas?

Ne, balinimas neveikia dirbtinių dantų restauracijų spalvos, tokių kaip plombos, vainikėliai ar tiltai.

Kaip prižiūrėti dantis po balinimo?

Po balinimo svarbu laikytis geros burnos higienos, reguliariai valyti dantis, naudoti tarpdančių siūlą ir lankytis pas odontologą profilaktiniams patikrinimams.

Ar „Enlighten“ balinimas gali pakeisti mano dantų jautrumą?

Enlighten“ sistema yra sukurta taip, kad sumažintų bet kokį jautrumą. Jautrumo mažinimo priemonės yra įtrauktos į balinimo procesą.

Ką daryti, jei pastebiu dantenų sudirgimą?

Jei pastebite bet kokį dantenų sudirgimą ar diskomfortą, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją odontologą.

Koks yra galimas šalutinis poveikis?

Enlighten“ balinimo sistema yra saugi ir patikima, tačiau, kaip ir bet kokia odontologinė procedūra, gali sukelti nedidelį dantų jautrumą, kuris paprastai greitai praeina.

Registracija telefonu

Registracija internetu

Darbo laikas

I-VII 00:00-24:00

Mūsų naujienos apie dantų balinimą

30 Geg, 2023

Dantų balinimas: kodėl šią procedūrą verta atlikti dantų klinikoje?

Ne paslaptis, kad baltos šypsenos norime visi. Tačiau tikrai ne kiekvienas iš mūsų apdovanotas akinančio baltumo šypsena, todėl tenka ieškoti papildomų sprendimų. O dantų balinimas gali būti puiki išeitis. Visi, norintys atlikti šią procedūrą, turi du pasirinkimus: gali ją atlikti savarankiškai namuose arba kreiptis į odontologijos kliniką. Visgi, netrūksta priežasčių, kodėl odontologijos klinika yra geresnis pasirinkimas.

Skaityti daugiau

Dantų balinimas „Enlighten“ sistema