Julija D.

Spalio 26 dieną atliko burnos higieną. Gydytoja Lina nuostabiausia specialistė, pas kurią lankiausi! Kruopštumas, atidumas, dėmisingumas.. wow! Išsamiai papasakojo kaip rūpintis ir prižiūrėti. Esu labai maloniai nustebinta klinika! Pati klinika moderni ir labai jauki. Vienareikšmiškai, jog lankysiuos tik čia!

Kotryna B.

Puikūs bei malonūs specialistai. Dantis buvo pašalintas greitai bei kruoščiai, paaiškinta tolimesnė priežiūra. Visos procedūros metu buvo rūpinamasi, kad skausmo visiškai nejausčiau, taip ir buvo. Didžiausios rekomendacijos!

Vitalija T.

Kruopščiai atlieka visi darbus pradedant nuo registracijos iki churginių operacijų labai visi malonus ir atsižvelgia i paciento norus labai rekomenduoju ypač del implantavimo viskas nuostabiai atlikta.

Viktorija R.

Labai rekomenduoju gydytoją Silviją, šiandien 7 metų mergaitei su sunkia būkle – pūliniu ir tinimu, priėmė šeštadienį ir valandą laiko kantriai viską sutvarkė su sesele, kai niekas mūsų nenorėjo priimt.
Tiesiog dar kartą labai ačiū už rūpestį ir pagalbą. Deja, bet Žalgirio klinika paliko labai liūdną įspūdį, išvijo be jokios pagalbos ir paliko likimo valiai. Džiaugiuosi, kad mano dukra pateko į tokias geras rankas SDC klinikoje. Sėkmės darbuose!

Lurdita T.

Rekomenduoju! Situacija buvo tokia,kad reikėjo skubiai traukti du neprigijusius implantus. Priėmė taip greit kaip norėjau galima sakyti. Labai džiaugiuosi,kad pakliuvau pas gyd. Pauliu Raškevičiu.. labai bijojau,nuramino ir padrąsino. Visai neskaudėjo ir per puse h viską sutvarkė! Super,tikrai jeigu teks dar kreiptis pas specialistus, pasirinkimas mano aiškus.
Sėkmės darbuose :)))

Renata R.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Pauliui ir Gabrielai už pagalbą ir kantrybę sutvarkant sūnui dantuką. Profesionalus bendravimas ir puikus darbas. Sėkmės darbuose ir kantrių pacientų :)

Saulius J.

Dėkoju už dantų implantacijos procedūrą. Tikrai rekomenduoju, nei skausmo, nieko. Implantuojantis gydytojas viską paaiškino nuo a iki z prieš ir po implantacijos. Ačiūūūūū SDC :)

Emilija B.

Likau labai patenkinta estetinio plombavimo rezultatais. Didelis ačiū odontologei Atijai už puikiai ir kruopščiai atliktą darbą. Malonus aptarnavimas bei aukščiausia kokybė, rekomenduoju šią kliniką estetinio plombavimo klausimais.